Sütleğen Yatılı Bölge Okulundan Düşler Akademisi’ne Ziyaret

http://inourhands.com/skills-building/depression-warning-signs-and-when-to-worry/?relatedposts=1 Düşler Akademisi Kaş, kış aylarında kapılarını Çevre illerdeki okullara açmaya devam ediyor..

http://roosevelts21st.com/event/half-priced-apps-2/2017-11-23/

http://roosevelts21st.com/event/wednesday-wing-night-0-50/2018-05-30/feed/ Yaz sezonunun sona erdiği günlerde, Düşler Akademisi Kaş’a ilk ziyaretçilerimiz Sütleğen Yatılı Bölge Okulundan geldi.

http://rolemasterblog.com/game-master-talk-murder-hobos/feed

http://theloopywhisk.com/wp-content/plugins/easyrecipe/styles/style002/style.css?ver=3.5.3228.1.4 4 kişilik öğretmen ekibin önderlik etmesiyle birlikte 120 kişilik öğrenci ekibin yer aldığı ziyarette, gönüllülerimizin eşliğinde Düşler Akademisi Kaş’ın tanıtımı yapıldı. Kaş’ın tanıtımı yapıldıktan sonra da kamp alanındaki aktivitelerden bir dizi etkinlik gerçekleştirildi.

phentermine 882 120 kişilik ekip, 4’er gruba ayrıldı. Her bir gurubun başına bir gönüllünün eşlik etmesiyle birlikte; voleybol ve bocce maçları yapıldı, kamp hayatını deneyimlemek adına saha oyunlarından oynandı, Uzak Doğu strateji oyunlarından biri olan Go oyunu eğitimi verildi, öğrenciler için minik savunma sporu atölye eğitimi yapıldı.

http://rowaytongardeners.org/community-center-school-pond/p1080890rccyucca-email/?ajaxCalendar=1

phentermine 15mg Günün sonunda aramızdan ayrılan öğrencilerin gözlerindeki mutluluk, ileri ki yaşlarda geleceğin gönüllüsü olacaklarının haberini veriyordu.

http://palinkapictures.com/films/fiction/summer Sütleğen Yatılı Bölge Okuluna, öğrencilerine ve öğretmenlerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

http://nmca-nm.org/?cheapjerseys-5096.html

Comments

comments