Düşler Akademisi Kaş Go Klübü İlçe Okullarında!

buy phentermine safely online Düşler Akademisi Kaş Go Klubü çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

http://leedsunitedtrust.com/about/ Alternatif Yaşam Derneği (AYDER) ile Kaş Kaymakamlığı işbirliğinde Okullarda Go Egitimi projesi, Düşler Akademisi Kaş Go Kulübü gönüllülerinin desteğiyle İsmet Köroğlu Anadolu Lisesi’nde gerçekleşti.

http://inourhands.com/teaching-resources/page/11/ Düşler Akademisi Kaş gönüllüleri tarafından 215 öğrenciye Go oyunu tanıtımı yapıldı ve başlangıç düzeyi ilk aşama eğitimi verildi.

Go oyunu eğitimlerini büyük bir dikkat ile izleyen öğrenciler, Go oyununun diğer aşamalarını öğrenmek istiyorlarsa eğer; Düşler Akademisi Kaş Yerleşkesini ziyaret edebilir, ayırca Kaş ilçesinde anlaşmalı kafelerde de ücretsiz olarak go oyunu oynama şansına erişebilirler.

Bu süreçte desteğini esirgemeyen gönüllülerine, bizi pür dikkat dinleyen İsmet Köroğlu Lisesi öğrencilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

http://leedsunitedtrust.com/faq/

buy adipex england Go Oyunu Hakkında:

can i buy adipex at walmart

buy phentermine rx Go, 19 yatay ve 19 dikey kesişen çizgilerden oluşan bir tahtada, 181 siyah ve 180 beyaz taşla oynanan bir strateji ve akıl oyunudur. Son derece basit birkaç kurula dayanır, fakat karmaşık ve zor, aynı zamanda öğrenmesi bir ömür boyu süren/ hiç bitmeyen bir strateji, çok önce taktik savaşları ve en önemlisi de oyuncuların ruhsal çalışanlarının birbirine harmanlandığı, bu yönüyle “hayatın bir yansıması” diye adlandırılan, matematiğin yanı sıra, şiirin ve görsel şekillerin de aynı derecede rol oynadığı bir “ruh terbiyesi” oyunudur.

Comments

http://rolemasterblog.com/tag/f2f comments