Düşler Akademisi Kaş Gönüllü Eğitim Kampı

Düşler Akademisi Kaş, kendi bünyesinde katılan katılımcı gruplara değil; aynı zamanda da gönüllü ekibine eğitim imkanları sunan alternatif bir sanat akademisidir.

Çukurbağ Köyü mevkinde eşsiz bir alana ev sahipliği yapan Akademi, sadece hayatı boyunca birtakım engellere maruz kalmış bireyler için değil, gönüllülerin de düşlerini gerçekleştirdiği bir alan olarak herkese kapılarını açıyor.

20-28 Haziran tarihleri arasında Gönüllüler için eğitim kampının düzenlendiği Alternatif kampta eğitim programı Alternatif Yaşam Derneği’nin Eğitmen kadrosunun katkılarıyla gerçekleşiyor.

Haziran ayının son haftasında gerçekleşen kampın eğitim programını; Ercan TUTAL- Sosyal Girişimcilik, Çağlayan YILDIZ Proje Yazma ve Yönetimi, Alper AKÇA İç İletişim ve Motivasyon, Batuhan ÖZYURT Denizcilik ve Kurtarma, Tanyel Süzer Engellilik Konusuna Doğru Yaklaşım ve gönüllülük eğitimi, Abdullah Dönmez ve Dilruba Karaalp İse Evrensel Tasarım eğitimi vererek katkılarını sağlamışlardır.

Düşler Akademisi Kaş’ta Karşılıklı etkileşim ve sohbet şeklinde ilerleyen eğitimler eğlenceli anlara sahne olmuş; alternatif, interaktif kamp ruhunu aşılayan bir eğitim modeli gönüllüler eşliğinde gerçekleşmiştir.

Comments

comments